úterý 26. února 2013

smoke


Po dvou týdnech s nulovou fotografickou aktivitou jsem dostal totální absťák, a tak po pár zprávách s Ričmenovou jsme se včera setkali a nafotili sérii, která se nese v duchu kontrastu men-style a ženskosti.12 komentářů :

 1. Tohle se povedlo na jedničku s hvězdičkou, fakt :) ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Teda tohle je hodně dobrý a fotky na trávníku co máš na FB snad ještě lepší. :) Závidím ti takovou skvělou modelku. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. víc fotek! tohle má neskutečné kouzlo, klaním se:)!

  OdpovědětVymazat
 4. Tome klobouk dolu ! Je strašně nádherný vidět fotky plný emocí a pocitů od někoho jenom o rok mladšího ! Wow fakt seš dobrej, mohla bych se toho od tebe naučit... Obdivuju, že se nebojíš experimentovat ! Palce nahoru a mnoho dalších úspěchů. xx

  OdpovědětVymazat
 5. úžasné. smím se zeptat co máš za foták a objektiv, kterým fotíš? :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Škoda že nna mně tady působí ta cigareta moc ''hrubě'', ale je to částečně i holčinou... ona sama je takovy ''hrubsi'' typ :-D a to nemyslím nijak špatně, ale úsměv od ucha k uchu mi k ní taky nejde :) haha :) Zajímavé... cigareta prostě nesluší každýmu :) ale jinak super, strašně skvěle laděné outfity ;)

  OdpovědětVymazat